Warsztaty

AKTUALNE WARSZTATY:

Już 18.06 zapraszamy na warsztaty zielarskie do naszego gospodarstwa w godzinach 11-14!

Zajęcia podzielone są na trzy części:
1. SPACER ZIOŁOWY – podczas spaceru ziołowego poznamy właściwości ziół wspomagające nasze zdrowie i urodę. Razem zbierzemy zioła z ich naturalnych stanowisk oraz poznamy ich właściwości.

2. NATURALNE KOSMETYKI – w drugiej części wykonamy ekstrakt ziołowy na bazie żywego octu jabłkowego oraz maseczkę dobraną do typu cery.

3. ZIOŁA W KUCHNI – przygotujemy (i zjemy oczywiście ) sałatkę z wykorzystaniem zebranych wspólnie ziół oraz zrobimy Zielony Koktajl wspomagający detoks organizmu. To będzie prawdziwa bomba witaminowa!

ILOŚĆ MIEJSCE OGRANICZONA!

Więcej informacji w wydarzeniu na naszym Facebook’u.

https://fb.me/e/1Tr5UHrxL


Prowadzimy warsztaty zielarskie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zajęcia odbywają się w naszym gospodarstwie, ale jest możliwość organizacji w innym miejscu.

Podczas spotkania zbieramy razem zioła oraz przybliżamy ich znaczenie wspomagające zdrowie i urodę. W zależności od wyboru tematu skupiamy się na działaniu poszczególnych ziół, owoców czy warzyw. Dzielimy się przepisami i sprawdzonymi metodami jak wykonać naturalne kosmetyki, stworzyć mieszanki ziół, domowe nalewki czy przygotować poprawnie octy ziołowe i kiszonki.

Organizujemy również warsztaty dla zamkniętych grup takie jak: integracje dla firm, zajęcia dla szkół, urodziny, wieczory panieńskie itp.

Istnieje możliwość warsztatów weekendowych z noclegiem i wyżywieniem (max 6 osób). Temat dobierany jest indywidualnie.

Nocleg w niezależnym domu całorocznym, z własnym dostępem do jeziora, kominkiem i z pięknym ogrodzonym terenem. (zdjęcia i więcej informacji o noclegu https://www.facebook.com/Lobeliowa-Zatoka-dom-na-Kaszubach-100344555360843)

Zapraszamy do kontaktu! :)

kontakt@kaszubskieziola.pl